0
У вашому кошику немає товарів
(044) 390-69-43

Технології виробництва

    Італійська компанія KULIK SYSTEM - це багаторівневе підприємство, що володіє різким інтелектуальним базою і високотехнологічним виробництвом, дії яких доведені до досконалого автоматизму. Розробляючи загальну схему, фахівці компанії передбачили будь-які з можливих варіантів взаємодії з замовниками та партнерами, затвердивши кредо KULIK SYSTEM, як визнаного лідера в своїй галузі.

Одне з найважливіших напрямків - клініка KULIK SYSTEM, де і була створена головна концепція системи підтримки, корекції і зниження навантаження для всіх зон хребта. Практикуючі лікарі вертебрологи і реабілітологи, ґрунтуючись на особистому досвіді і перебуваючи в постійному контакті з технологами компанії, тестують і вдосконалюють систему, роблячи її невразливою захисницею хребта і організму в цілому.

Бюро інжинірингу KULIK SYSTEM - це обдарована команда талановитих людей, постійно шукають і обов'язково знаходять унікальні можливості легітимного розвитку компанії, обґрунтовано зважаючи інтелектуальним центром усього підприємства.

Показник успішного бізнес-процесу безпосередньо пов'язаний із існуючими технологіями і обладнанням. На фабриці ергономічних крісел KULIK SYSTEM, крім унікальної ручної обробки, використовується елітне швейне обладнання. Формування еластичного пінополіуретану проводиться на італійському обладнанні.

Відділ логістики KULIK SYSTEM володіє всіма параметрами сучасного інформаційного центру. Фахівці, відповідальні за свій напрямок, допоможуть мінімізувати витрати, що забезпечить доставку в максимально короткі терміни. Ретельне дослідження всіх циклів виробництва дозволило аналітичному відділу компанії вивести цінову аксіому, вища планка якої виправдана дорогими матеріалами і комплектуючими, а також використанням технологічних досягнень в області меблевого виробництва.

Фабрика ергономічних крісел KULIK SYSTEM не тільки розробляє і виготовляє крісла майбутнього, але і допомагає зустріти це майбутнє зі здоровим комфортом.

Вибирайте крісла KULIK SYSTEM! Здоров'я ніколи не вийде з моди!