0
У вашому кошику немає товарів
(044) 390-69-43

Корпусні меблі SPHERE: асиметрична відповідь на офісні виклики

Театр, може, і починається з вішалки, але офіс - точно з меблів. Їй потрібно було заощаджувати час і підвищувати продуктивність співробітників, сформувати правильний імідж компанії і просто радувати око. Купівля столів, тумб і стелажів, які відповідають всім цим вимогам, та ще задача. Але ми знаємо її рішення - офісні корпусні меблі SPHERE by Mobili Perfetti.

3 «К» бездоганності: комфорт, краса, якість

Такі меблі перетворить звичайне офісне приміщення в місце, де народжуються нові ідеї і завжди панує максимальна ефективність. І це не просто красиві слова:

  • Зручність, підтверджене наукою. Простір - один з ключових офісних ресурсів. Ми не витрачаємо його даремно: розмір і конфігурація блоків продумані експертами по ергономіці. Працівникам не доведеться дотягуватися до важкодоступних місць і обурюватися з приводу занадто маленьких або занадто великих секцій.
  • Бездоганний зовнішній вигляд. Натхненні супрематизмом, італійські дизайнери поєднали асиметричність і сувору красу геометричних фігур. Вийшла не просто офісні меблі для персоналу, а шедевр, який виявиться однаково доречний і в класичному кабінеті, і в open space.

Краса, звичайно, врятує світ. Але щоб вона врятувала ще й вас від зайвих витрат, столів, стелажів, шаф та тумб належить бути довговічними. Корпусні меблі SPHERE втілює надійність завдяки використанню екологічних і стійких до вологи деревних плит EGGER, а також преміальної фурнітури BLUM. Цим австрійським брендам можна довіряти.

Як виглядає ідеальна меблі? Вирішувати вам!

Інтер'єр в стилі хай-тек має на увазі велику кількість металевих поверхонь, класика - шляхетне дерево, а фьюжн і переживає пік своєї популярності лофт вітають сміливі експерименти. Чи може корпусні меблі SPHERE вдало доповнити будь-який офісний простір? І, якщо так, яка ціна такої універсальності?

Вона - результат широких можливостей кастомізації. Ви вибираєте не тільки поєднання кольорів, але і фактуру поверхні. Чи буде вона дерев'яною, алюмінієвою, лляної або навіть бетонної - вирішуйте самі. Але, на чому не зупинитеся, одне незмінне: така корпусні офісні меблі для персоналу точно буде притягувати погляди.

Щоб облаштувати робочий простір, досить просто залишити заявку. Наші консультанти зв'яжуться з вами і погодять всі деталі: від дизайну до умов доставки і оплати. Хочете спершу поглянути на все своїми очима? Офісні корпусні меблі SPHERE by Mobili Perfetti постане перед вами в фірмових магазинах по всій Україні: в Києві, Дніпрі, Одесі, Харкові, Черкасах і Львові.

Пам'ятайте: меблі - це інвестиція. Вкладайте з розумом в імідж компанії і продуктивність співробітників. Лише тоді можете бути впевнені: дивідендів довго чекати не доведеться.