0
У вашому кошику немає товарів
(044) 390-69-43

Ергономічні крісла для керівників

 
Фильтр
Сортування
Цiна, грн
Тип
Ще (1)

Матеріал оббивки

Особливості

Комбінація кольорів

Колір
Ще (22)

Комфорт для боса

Коли у вашому підпорядкуванні велика кількість людей, і ви несете відповідальність за діяльність компанії, варто задуматися і як обставити офіс зручними меблями. Мова йде не тільки про функціональних полицях і стелажах. Важливе значення має крісло для керівника. Воно може бути і комп'ютерне, якщо ви проводите багато часу біля комп'ютера. Але головними критеріями при виборі крісла для начальника є його ортопедичні та ергономічні властивості.

Компанія Kulik System пропонує вам купити найкраще директорське крісло для вашого офісу, що володіє численними функціями. Кожне крісло має 5 продуманих до дрібниць зон контролю функціонування всього організму, кожен сантиметр крісла ідеально виконує поставлене перед ним завдання.

Конструкція крісел, створена італійськими дизайнерами, повторює контури тіла, дбайливо піклується про вашому хребті і поставі. Гарантує здоровий комфорт і попереджає виникнення захворювань хребта. Крісло директора замінить вам масажиста і тепер офісні співробітники засиплють вас питаннями, де таке купити і яка його ціна.

Крім комфорту і зручності, крісло керівника підкреслить ваш високий статус і гармонійно впишеться в інтер'єр, завдяки презентабельному зовнішньому вигляду і вишуканого дизайну. Кабінет «заграє» новими фарбами, а настрій завжди буде на висоті.

Крісло керівника може бути ексклюзивним

Ми надаємо унікальну можливість замовити індивідуальний дизайн виробу. Ви можете вибрати модель, матеріал оздоблення, колір і комплектацію вашого ідеального крісла. При цьому вартість доступна і вас приємно порадує.

Купити крісло керівника можна в компанії Кулик Систем (Київ, Україна). Ціна на кожну модель різна, детально вивчивши наш великий асортимент, ви зможете купити саме те, що шукали дуже давно!

Кулик Систем піклується про вас.

Здоровий керівник – гарантія продуктивної роботи компанії!