0
У вашому кошику немає товарів
(044) 390-69-43

Ергономічні офісні крісла для персоналу

 
Фильтр
Сортування
Цiна, грн
Тип
Ще (1)

Матеріал оббивки

Особливості

Комбінація кольорів

Колір
Ще (22)

Підвищуємо мотивацію персоналу без психолога і премій

17:59, а в офісі вже порожньо?

не Дивно. За 8 годин на жорсткому кріслі хребет ниє, шия болить і буквально все тіло «затиснуте» від втоми. Ну хто не квапиться додому, щоб скоріше розслабитися перед телевізором або за читанням улюбленої книги на м'якому і зручному дивані?

Якщо мотивація і працездатність співробітників нижче середнього, пора купити офісні крісла для персоналу торгової марки Kulik System і зробити з млявих трутнів активних бджілок!

Як офісні крісла впливають на прибуток фірми

Запатентована ергономічна система світового виробника офісних крісел підвищує працездатність на 50%. Співробітники отримують відчуття повного комфорту, а ви — успішну команду фахівців, яка працює на результат.

5 зон контролю крісла для персоналу від компанії «Кулик Систем» стимулюють організм до продуктивної діяльності:

  • підтримка грудного відділу покращує кровообіг і прискорює розумовий процес;
  • фіксація поперекового відділу знижує навантаження на хребет, що перешкоджає швидкій стомлюваності;
  • система циркуляції повітря підтримує комфортну температуру сидіння, крім перегрів;
  • контроль навантаження на куприк знижує тиск маси тіла на нижню частину хребта і знімає «скутість»;
  • фіксація правильного положення таза усуває дискомфорт і забезпечує «легкість» сидіння протягом робочого дня.

Ортопедичні та ергономічні крісла для співробітників не тільки підвищують комфорт, мотивацію, працездатність, а в результаті і дохід фірми, — вони підкреслюють статус компанії сучасним дизайном і універсальністю колірних гам. Можна вибрати офісні крісла під інтер'єр компанії, а також замовити вишивку логотипу на підголівнику або спинці.

Преміум-якість і функціональність Kulik System

Торгова мережа «Кулик Систем» вже зарекомендувала себе в 25 країнах світу. Логістичні центри компанії розташовані в Італії, Шотландії, Росії, Литві та Україні.

Асортимент крісел в офіс представлений 13 моделями. Вартість кожної визначається лінійкою (LUXURY, PREMIUM, UNIVERSAL) і матеріалом оббивки.

Купити крісла для співробітників всього офісу від офіційного виробника можна в Києві, або ж замовити з доставкою у ваше місто. Замовлення моделей зі складської програми або виставки здійснюється на наступний день, а за індивідуальним дизайном — через 1 тиждень.

Ціна комфорту всього колективу — ортопедичні крісла для персоналу «Кулик Систем». Вони окупаються подвійно продуктивним робочим процесом і прибутком. А дизайн і ергономіка вашого офісу завойовують любов співробітників і клієнтів з першого погляду, з першого відчуття!