0
У вашому кошику немає товарів
044-390-69-43

Ергономічні крісла зі шкіри та екошкіри

Контури комфорту в натуральній шкірі

При оформленні офісу важливо ретельно підібрати меблі і предмети декору, які зможуть вдало відобразити стиль вашої компанії і подарувати необхідний для роботи комфорт.

Шкіряні крісла для офісу виглядають презентабельно і фантастично у професійній обстановці. Купівля якісного крісла забезпечить зручне місце для роботи, поліпшить зовнішній вигляд вашого інтер'єру і підкреслить ваш статус.

У нашому асортименті легко знайти шкіряне офісне крісло, яке відповідає вашим бажанням. Ви обов'язково знайдете те, що шукаєте, навіть комп'ютерні офісні крісла.

Часто робота зобов'язує проводити за робочим столом багато часу. Яка ціна тривалого нерухомого сидіння? Це болі в спині, м'язові затиски, постійна втома. Якщо ви потрапляєте в цю категорію, чому б не перетворити проведення часу за своїм робочим столом у щось особливе?

Шкіряне офісне крісло - відмінний вибір з трьох причин:

  • ергономічні функції крісла сприяють здоровій поставі і запобігання захворювань хребта;
  • незаперечно виграшний вигляд в інтер'єрі офісу;
  • довговічність – виріб прослужить дуже довгий час.

Крісло має функції регулювання, що дозволяють налаштувати його відповідно до ваших антропометричними даними (ростом і вагою).

Натуральна шкіра обробки підкорює з першого погляду. У кріслі не тільки приємно сидіти, задоволення доставляє навіть дотик… М'яка і якісна шкіра прослужить вам не один рік.

Збираєш свій домашній офіс? У нас також можна купити комп'ютерне крісло, якщо ви ігроман.

Купити шкіряне крісло для комп'ютера в свій офіс – це свято!   

Kulik System - магазин, що пропонує вам купити ортопедичні крісла, ціна яких вас безсумнівно приємно здивує. Ви можете створити крісло своєї мрії, вибравши матеріал оббивки, колір, комплектацію. Це не особливо збільшить вартість, але ви отримаєте в результаті унікальне крісло, що ідеально підходить вашим вимогам.

Компанія Кулик Систем (Київ, Україна) пропонує вибрати і замовити меблі у будь-якому куточку світу.

Шкіряні крісла – втілення ідей італійських дизайнерів.