0
У вашому кошику немає товарів
(044) 390-69-43

Ергономічні крісла оранжевого кольору

 
Фильтр
Сортування
Цiна, грн
Тип
Ще (1)

Матеріал оббивки

Особливості

Комбінація кольорів

Колір
Ще (22)

Помаранчеве офісне крісло – атрибут тепла і позитиву

Колір здатний змінювати настрій і простір, створювати певну атмосферу в приміщенні. Тому важливо вибрати тон, який резонує з вашою особою. Якщо ви хочете внести в свій офіс позитивні теплі нотки, радимо купити помаранчеве офісне крісло.

Помаранчевий колір володіє дивовижними якостями:

  • підбадьорює і заряджає енергією;
  • сприяє відчуттю миру і безпеки;
  • підвищує концентрацію уваги і працездатність.

Як можна вдало використовувати позитивні атрибути кольору апельсина в дизайні інтер'єру? Яка ціна гармонійного робочого дня? Є рішення!

Справжньою родзинкою вашого офісу стане помаранчеве офісне крісло. Для стимулювання енергії та ентузіазму, збільшення працездатності та мотивації, створення почуття оптимізму і надії, колір соковитого апельсина – найкраще рішення.

Комп'ютерне помаранчеве крісло подарує фізичний комфорт, його ергономічні й ортопедичні властивості відповідають сучасним вимогам, тому навіть тривале проведення часу гарантує розслаблення і правильне положення тіла.  

Помаранчевий колір має тенденцію зменшувати дратівливість і ворожість, покращувати соціальну поведінку. Якщо на роботі ви спілкуєтесь з великою кількістю людей, вам просто необхідно купити комп'ютерне помаранчеве крісло. Цей привітний, теплий і живий колір є антидепресантом і налаштує вас на позитив.

Компанія KULIK SYSTEM пропонує вибрати і купити крісло вашої мрії. Асортимент порадує навіть найвибагливішого покупця. Ми надаємо унікальну можливість індивідуального виготовлення – ви можете замовити кресало в будь-якій комплектації і кольору. Вартість зміниться не суттєво. Ми гарантуємо, що ціна вас приємно здивує.

Кулик Систем (Київ, Україна) піклується про вашу поставу, комфорт і гарний настрій!