0
У вашому кошику немає товарів
(044) 390-69-43

Ергономічні крісла сірого кольору

 
Фильтр
Сортування
Цiна, грн
Тип
Ще (1)

Матеріал оббивки

Особливості

Комбінація кольорів

Колір
Ще (22)

Чудовий сірий – символ сили і впевненості

Багато хто вважає сірий колір похмурим і гнітючим. Однак цей колір є базовим у будь-якому інтер'єрі і здатний чудово гармоніювати з будь-яким відтінком колірної палітри.

Для створення спокійної, налаштованої на плідну роботу обстановки, варто купити сіре офісне крісло. На думку італійських дизайнерів, сірий колір – надійний і заспокійливий. Це один із найпопулярніших кольорів, придбаних в офіс.

Ви помічали, що часто техніка випускається в сірому кольорі? Клавіатура, ноутбук, калькулятор, мобільний телефон. Це говорить про те, що цей колір універсальний і підходить будь-якого інтер'єру. Сіре офісне крісло займе гідне місце в серці вашого офісу. Цей нейтральний відтінок вигідно підкреслює всі деталі інтер'єру.

М'який і привабливий, практичний і скромний, сірий практично лідер серед інших квітів. Купити сіре офісне крісло – це значить вибрати стабільність і врівноваженість.

Комп'ютерне сіре крісло порадує вас функціональністю – ортопедичні та ергономічні властивості розроблені за останніми тенденціями і відповідають медичним вимогам. Можете бути спокійні, компанія Кулик Систем подбала про здоров'я вашого хребта. Комп'ютерне сіре крісло дозволить вам забути про м'язових затисках, відчувати себе комфортно і розслаблено на робочому місці. Ціна вашого здоров'я і спокою – грамотно вибране офісне крісло:

  • конструкція крісел повторює анатомічні контури Вашого тіла;
  • коригує поставу;
  • попереджає розвиток захворювань хребта;
  • гарантує здоровий відпочинок і комфорт.

Компанія KULIK SYSTEM (Київ, Україна) пропонує індивідуальне пошиття. У вас є унікальна можливість замовити і купити офісне крісло, виходячи з особисто ваших уподобань. Вартість не стане набагато більше, ми гарантуємо, що ціна вас неодмінно порадує.

Вибирай практичність у благородній сірому