0
У вашому кошику немає товарів
(044) 390-69-43

Ергономічні крісла коричневого кольору

 
Фильтр
Сортування
Цiна, грн
Тип
Ще (1)

Матеріал оббивки

Особливості

Комбінація кольорів

Колір
Ще (22)

«Солодке» життя серед сірих буднів

Хто з нас не любить шоколад… Гіркий, молочний, вабливий і огортає чарівним смаком дитинства… Провести аналогію з приємними спогадами вам допоможе коричневе офісне крісло. Перетворіть нудні будні в свято!

Якщо ви хочете, щоб колір, який спонукає вас розслаблятися, коричневий буде ідеальним рішенням. Купити коричневе офісне крісло пропонує компанія Кулик Систем. Ми гарантуємо, вас приведуть у захват ортопедичні та ергономічні властивості наших виробів:

підтримка і корекція хребта, зниження навантаження на поставу, циркуляція повітря і інщі.

Сучасний елегантний «колір дерева» прикрасить інтер'єр вашого офісу. Багатий і вишуканий, він є фаворитом кращих відомих дизайнерів. Ціна комфортного робочого дня невелика – варто лише купити коричневе офісне крісло, і ви побачите, що цілі і завдання досягати набагато простіше.

Коричневе офісне крісло – чудовий вибір, цей колір має безліч варіацій:

  • мокко;
  • латте;
  • капучіно;
  • чорний шоколад;
  • деревна кора та ін

Ці відтінки зроблять простір теплим і затишним. Така палітра приємна для очей, вона створює відчуття близькості до природи. Коричневе офісне крісло дарує відчуття надійності і стабільності, налаштовує на приємний робочий процес. Проте є одна важлива умова: не робіть свій офіс монохромним. Необхідно доповнити коричневий іншими кольорами. Перевантаження темних відтінків може зробити приміщення похмурим і візуально його зменшити.

KULIK SYSTEM  (Київ, Україна) надає унікальну можливість замовити і купити ексклюзивне крісло вашої мрії. Ви можете самостійно вибрати комплектацію, матеріал обробки і отримати виріб, що задовольняє всім вашим вимогам. На вартість ця послуга вплине не значно. Ціна залишиться приємною і прийнятною. Купити власний комфорт легко – серед нашого асортименту обов'язково знайдеться крісло на будь-який смак.

Консерватизм стильного інтер'єру з відтінком шоколаду