0
У вашому кошику немає товарів
(044) 390-69-43

Ергономічні крісла чорного кольору

 
Фильтр
Сортування
Цiна, грн
Тип
Ще (1)

Матеріал оббивки

Особливості

Комбінація кольорів

Колір
Ще (22)

Символ влади і підкорення світу

За словами німецького вченого Германа фон Гельмхольца, – «Чорний колір - це справжня сенсація, навіть якщо вона викликана повною відсутністю світла». Чорний – це колір влади і підкорення світу. Стильний і глибокий, благородний і вишуканий, він стане справжньою прикрасою вашого офісу. Все ще думаєте, якого кольору придбати крісло в свій офіс?

Компанія Кулик Систем пропонує вам купити чорне офісне крісло, яке, безсумнівно, буде діяти як потужний індикатор успіху. Трохи фактів про чорному:

  • в Стародавньому Єгипті чорний колір ототожнював життя і відродження;
  • за фен-шуй, чорне офісне крісло приносить гармонію, цей колір пов'язаний з елементами води і викликає силу, таємницю і спокій;
  • багато відомі бренди використовують чорний колір у своїх логотипах і маркетингу.

Купити чорне офісне крісло і осягнути таємниці грамотного ведення бізнесу, стати рішучіше і впевненіше в собі. Думаєте це неможливо? Розкішний і серйозний чорний колір переконає вас в зворотному! Купити крісло і злетіти по кар'єрних сходах тепер легко! Результат здивує вас, він значно вище, ніж ціна самого крісла.

Крім цього, чорний колір універсальний і може поєднуватися з будь-яким іншим. В одному недавньому дослідженні переваг кольору у дорослих було виявлено, що з 18 кольорів, чорний займає 13 місце, як дорослий улюблений колір в цілому.

Чорне офісне крісло – синергія комфорту та релаксу. З таким кріслом ви не будете відчувати в кінці робочого дня втому і біль у спині. Ортопедичні властивості знижують навантаження на хребет, зберігають здорову поставу і запобігають захворювання суглобів.

Ціна для такого якісного виробу більш, ніж доступна.

Замовити і купити офісне крісло можна в нашій компанії – Kulik System (Київ, Україна). Ви також маєте можливість вибрати індивідуальний дизайн, матеріал обробки і конструкцію. Вартість та ергономічні функції перевершать всі ваші очікування!

Чорне офісне крісло – стиль і сила в одному виробі