0
У вашому кошику немає товарів
(044) 390-69-43

Столи для роботи стоячи-сидячи E-DESK by Mobili Perfetti

Регульований по висоті стіл E-DESK by Mobili Perfetti: прості зміни на краще

Ще недавно в обивательському свідомості він був якщо не дорогою іграшкою, то як мінімум дивною примхою. Однак реалії швидко внесли свої корективи. Стіл з регулюванням висоти став обов'язковим атрибутом кожного, хто змушений багато часу проводити біля монітора, але хоче робити це з комфортом і без шкоди для здоров'я.

В яких випадках знадобляться ергономічні столи з електричним регулюванням висоти E-DESK?

По суті, вони послужать хорошу службу всім, хто приречений на сидячий спосіб життя, але хоче пом'якшити цей вирок. Ось 3 причини, чому вам просто необхідний стіл з електричним регулюванням висоти:
Максимальний комфорт в положенні сидячи. Домогтися ідеальної пози однієї лише налаштуванням крісла найчастіше неможливо - потрібно підганяти під себе ще й висоту стільниці. Так ви гарантовано досягнете розташування монітора на рівні очей, а ліктів і кистей - на одній лінії з клавіатурою. В цьому випадку зап'ясть не страшний тунельний синдром, а шиї - остеохондроз.
Можливість працювати стоячи. Так званий відпочинок сидячи - ведмежа послуга власного організму. Перш за все хребту, а також багатьом внутрішнім органам. Стіл для роботи сидячи / стоячи - кращий спосіб позбавити організм від зайвого навантаження. Та й для польоту думки корисно піднятися вище.
Можливість спільного використання. Навіть якщо комп'ютер змушений бути слугою двох, а то і більше панів, на їхній комфорт це не позначиться. Кожен з користувачів зможе легким рухом руки налаштовувати рівень стільниці під свої антропометричні дані.

З яких матеріалів виготовлений стіл для роботи сидячи / стоячи?

Тільки з тих, які ми самі хотіли б бачити у власному офісі. І лише тих європейських брендів, з якими співпрацюємо протягом багатьох років. У надійності та елегантності Mobili Perfetti є 2 ключових складових:
Сталевий каркас. Прочнейший з металів на сторожі довговічності. Рама оснащена розсувними фіксаторами кришки. Завдяки їм глибину можна варіювати в рамках від 700 до 1 000 мм, а ширину - від 1 080 до 1 900 мм. А що до колірних рішень, то в залежності від інтер'єру можете вибрати білу або чорну версію.
Ламінована деревна плита. Який би бренд ви не вибрали - CLEAF або EGGER - стільниця буде виключно міцною і екологічно чистою. Якщо в першому випадку передбачено 3 колірних рішення, то в другому - цілих 8. Не обмежуйтеся фактурою дерева - поекспериментуйте, наприклад, з імітацією бетону або льону.

5 причин купити стіл для роботи стоячи E-DESK

Так, крім уже перерахованих, ці столи хизуються ще цілим переліком достоїнств:
Великий діапазон регулювання по висоті. Стіл з електроприводом дозволяє варіювати рівень в межах від 700 до 1 150 мм.
Потужний двигун. Вантажопідйомність столу складає цілих 120 кг, чого цілком достатньо для будь-якого користувача. А 450 мм з нижньої позиції в верхню стільниця долає всього за 20 секунд.
Тиха робота. Потужність - не привід для шуму. Тому мотор не виходить за рамки 30 дБА. Це настільки ж тихо, як цокання годинника на стіні.
Зручний пульт. Крім безпосередньо регулювання одним натисканням кнопки, він пропонує ще й пам'ять на 4 позиції.
Варійований розмір стільниці. Ви можете купити практично будь-яку. Вкажіть потрібні габарити - і вже незабаром отримаєте свою ідеальну комбінацію.

Вартість столів E-DESK by Mobili Perfetti, регульованих по висоті електроприводом, - ціна вашого комфорту. За роки діяльності компанія KULIK SYSTEM навчила тисячі людей працювати, не витрачаючи здоров'я даремно. Навчіться і ви цієї премудрості.