0
У вашому кошику немає товарів
(044) 390-69-43

Крісла дитячі ортопедичні

 
Фильтр
Цiна, грн
Тип

Матеріал оббивки

Особливості

Комбінація кольорів

Колір
Ще (9)

Дитячі комп'ютерні крісла – від дбайливих батьків

Діти особливо потребують організованому просторі. Для виконання домашніх завдань, малювання, читання і навіть комп'ютерних ігор. Ортопедичні дитячі крісла дуже важливі і корисні, оскільки дають дітям комфортне робоче місце і зручну зону для навчання і дозвілля.

Офісні крісла для дорослих, як правило, занадто великі для дітей, тому розумніше купити дитяче крісло для комп'ютера, що має потрібний розмір. При виборі крісла правильніше орієнтуватися на зростання вашої дитини. І купити стілець з невеликим запасом, адже діти ростуть дуже швидко.

Компанія Кулик Систем пропонує безліч варіантів стільців різної конструкції і дизайну. Ергономічні функції та ортопедичні властивості перевершують навіть найбільші очікування. Конструкція крісла точно повторює анатомічні контури тіла дитини і сприяє формуванню правильної постави і попереджає розвиток сколіозу. Крім цього, вони здатні збільшити концентрацію уваги школяра, поліпшити розумовий процес і підвищити більш, ніж на 50% засвоєння інформації.

Ортопедичне крісло для підлітка і дитини молодшого віку має колеса для повного спектру руху та свободи переміщення. Таким чином, можна легко вибрати правильну позицію положення щодо столу.

Дитячі комп'ютерні крісла доступні для замовлення в різних кольорах та матеріалі обробки. Повірте, коли діти сідають на свої стільці, вони вже не хочуть шукати що-небудь інше. Тому що закохуються в них з першого погляду. Ціна дитячого щастя невисока. Правильно підібране крісло – і радості немає меж.

Компанія KULIK SYSTEM  (Київ, Україна) пропонує турботливим батькам замовити та купити якісні надійні крісла, для збереження правильної постави та комфортного проведення часу дитини за письмовим столом. Ціна приємно порадує вас, ми гарантуємо. Вартість набагато нижче чудової якості наших виробів.

Ортопедичні дитячі крісла – гарантія здорової постави дитини