0
У вашому кошику немає товарів
(044) 390-69-43

Корпусні меблі AURA: аура вашого успіху

Чи не занадто зручна, зате статусна? Або практична, але не те щоб вселяє повагу партнерам і клієнтам? Вибирати офісні меблі в кабінет керівника - значить зіткнутися з майже шекспірівськими питаннями. У нас є на них вичерпні відповіді. Це стелажі, шафи, столи і тумби з преміальної колекції AURA.

Краса і практичність без компромісів

Така корпусні меблі для кабінету поєднує найбільш вдалі, а часом навіть унікальні конструкторські рішення для облаштування офісних приміщень:

  • Науковий підхід до комфорту. Італійські дизайнери не єдині, кого варто дякувати за цю колекцію. Розмір і конфігурація елементів продумані міжнародною групою експертів по ергономіці. Тільки раціональне використання простору і ніяких важкодоступних місць.
  • Елітні матеріали. Тактильно повторюючи фактуру дерева, італійські плити CLEAF не поступаються йому в екологічності. А в стійкості до подряпин, забруднень і вологості навіть перевершують його. Це заслуга 5-шарового покриття товщиною до 1,6 мм. А м'яку і безшумну роботу забезпечує австрійська фурнітура BLUM.
  • Приємний мінімалізм. Ручка, за яку потрібно тягнути, щоб відкрити дверцята? Забудьте про це. Колекція корпусних меблів AURA працює за принципом TIP-ON. Всього одна легеня дотик - і дверцята відчинені. Краща фурнітура - як повітря: її не видно.

Корпусні меблі AURA - це стелажі і журнальні столики, комоди і тумби для документів, шафи, а також ергономічні столи з кишенею для проводів і регулюванням висоти (цілих 20 положень в діапазоні від 620 до 820 мм). Як би ви не вирішили облаштувати офісне приміщення, підібрати ідеальне поєднання - справа кількох хвилин.

Універсальність з доставкою

Стриманий дизайн і 3 кольори гарантують, що набір корпусних меблів AURA перетворить будь-який інтер'єр. Чорний і шоколадний варіанти внесуть елегантні акценти в класику і лофт, а кремовий розбавить пластиково-скляний одноманітність хай-тека. У кожному з цих випадків такі меблі продемонструє ваш витончений смак і створить ауру успіху.

Щоб купити корпусні меблі в кабінет начальника, досить залишити заявку. Вже через кілька хвилин з вами зв'яжеться наш фахівець, а через кілька днів ваш офіс перетвориться. Від великих змін на краще відокремлює лише один маленький крок.

Доставка колекції корпусних меблів AURA здійснюється в будь-яке місто. А якщо хочете спершу побачити її своїми очима, загляньте в один з наших фірмових магазинів в Києві, Львові, Харкові, Одесі, Дніпрі або Черкасах.

Італійський дизайн і австрійська якість - тепер і в Україні. Не вибирайте між статусність і практичністю. Купуйте меблі, яка дарує все і відразу.