0
У вашому кошику немає товарів
(044) 390-69-43

Нано-технології в кожний дім

   Дезінфекційні властивості срібла були відомі ще з давніх часів, завдяки його природним особливостям, воно було одним з перших металів, який почали використовувати в медицині, прикрасах, а також вірили в його магічні властивості. З того часу вивчення якісних показників срібла не закінчується, а й знаходять нові функціональні можливості цього металу.

   З допомогою медико-біологічних досліджень було встановлено, що срібло, в іонному вигляді, має унікальну здатність блокувати ферменти хвороботворних організмів, володіє бактерицидними, противірусними, протигрибковими і антисептичними властивостями. Срібно значно підвищує захист організму, діє на 650 видів бактерій, тим самим підвищуючи імунітет.

   Технології нашого часу дозволяють впровадити властивості іонів срібла в виробництво крісел Нано, тим самим встановити захисне покриття від бактерій, вірусів, які можуть розвиватися в оббивці.

   Таким чином, ми захищаємо імунітет крісла, а своєчасна обробка дозволяє підтримувати захисний шар і надалі. Це нововведення дозволить позбутися шкідливих бактерій, які можуть розвинути грибок в кріслі.

   Це зовсім не магія, це Нано-технології в кріслах Нано від KULIK SYSTEM.

   Наразі є можливість придбати данну модель крісла на вигідних умовах в мережі фірмових салонів KULIK SYSTEM. А саме зі знижкою 24% і безвітсотковою розтрочкою на 6 місяців. Акція діє з 17.09 по 10.10.

Nano