0
У вашому кошику немає товарів
(044) 390-69-43

Подбайте про охорону здоров'я праці!

   9 жовтня розпочалась щорічна XVII МІЖНАРОДНА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ВИСТАВКА"ТЕХНОЛОГІЇ ЗАХИСТУ/ПОЖТЕХ" – 2018. За всю свою історію виставка здобула статус  провідної у сферах пожежної безпеки, промислової безпеки й охорони праці, засобів захисту і рятувальної справи.

   Участь у виставці - це виняткова можливість представити нові технологічні і бізнес новації в різних сферах на сучасному ринку. Основною метою події - показати всі переваги нових ідей.

   Сьогодні виставка підходить до свого завершення. Аура, що панує у виставковому павільйоні, перевершила себе. Знайомства, зустрічі, лекції, презентації все це поглинало і викликало небувалий азарт й інтерес.

   Звичайно ж, Кулик Систем не змогли залишитися осторонь від того, що відбувається. Як провідний виробник ергономічних меблів, представила своє ноу-хау в області ергономіки робочого простору, ергономічні крісла, які стоять на сторожі Вашого здоров'я і успіху. Продукція, зазвичай, користувалася небувалим інтересом, як серед відвідувачів, так і серед учасників виставки. Всі бажаючі змогли на собі випробувати силу ергономіки, отримати цінні поради з облаштування робочого простору і профілактики "офісних захворювань".

   Якщо залишилися питання або побажання щодо поліпшення системи або продукції в цілому,– пишіть нам через форми зворотного зв'язку або телефонуйте в офіс за номерами, вказаними на сайті.