0
У вашому кошику немає товарів
(044) 390-69-43

KULIK SYSTEM НА МЕБЕЛЬНОМ ФОРУМЕ KIFF 2017

   Бути лідером - означає бути на виду. Завдяки щоденній, наполегливій, місцями фанатичній роботі над своїм продуктом, компанія KULIK SYSTEM з гордістю може заявити про те, що продукція KULIK SYSTEM займає лідируючі позиції серед ергономічних меблів не тільки в Україні, але і в світі!

Цьому сприяє велика географія фабрик. Унікальну ергономіку вже виробляють в Італії, Іспанії, Франції, Великобританії, Німеччини, США, ОАЕ, Росії, Білорусії, Україні, Литві, Латвії, Польщі. Завдяки цьому на пошту компанії регулярно надходить маса запрошень взяти участь в різного роду конференціях, форумах, виставках. KULIK SYSTEM намагатися бути всюди, але особливу увагу приділяє тільки найбільшим і найпрестижнішим заходам.

На цей раз компанія KULIK SYSTEM відгукнулися на запрошення міжнародного меблевого форуму Kiff 2017, який пройде з 15 по 18 березня в МВЦ КиївЕкспоПлаза (Київ, Салютна 2Б).

В рамках форуму Вас чекають корисні консультації фахівців, новинки офісних крісел і корпусних меблів, приємна дружня атмосфера, ароматна кава, а також можливість випробувати свою удачу, взявши участь в розіграші ергономічної автомобільної накладки.