0
У вашому кошику немає товарів
(044) 390-69-43

Матеріали для крісел використовуються тільки найкращої якості. А можливі варіації кольорів і оббивки налічують понад 480 варіацій!

НАТУРАЛЬНА ШКІРА
Фахівці компанії KULIK SYSTEM, орієнтуючись на останні вимоги екології, обрали кращі варіанти оббивних матеріалів, що відрізняються стильністю і якістю. Шкіра-універсальний природний матеріал, незмінно користується заслуженою популярністю. Природні характеристики такої оббивки - найкраще свідчення турботи компанії KULIK SYSTEM про Ваше здоров'я і комфортному благополуччі.

      

АЗУР
Азур - новий тип оббивного матеріалу з широкою гамою кольорів. Тканина має дрібне і щільне переплетення ниток, і укріплена основою, до складу якої входить бавовна. Азур має натуральну основу, яка дозволяє створити відчуття затишку і комфорту, як в офісному, так і в домашньому інтер'єрі.

                 

АНТАРА
Антара - нове покоління оббивних тканин. Один дотик дозволяє відчути гармонію комфорту і стилю. Природність і легкість догляду за цією тканиною досягається за рахунок використання в її складі високотехнологічних волокон, що володіють антистатичними і тефлонові властивості. Антара притаманний дуже високий поріг стирання, а будь-які забруднення легко видаляються з поверхні тканини, що дозволяє використовувати її протягом довгих років.

           

ЕКОШКІРА
Екошкіра - продукт високих технологій майбутнього, який має рухливу структуру, м'якість і еластичність. Пропускаючи і вентилюючи повітря, екошкіра, тим не менш, не пропускає водяної пари. Завдяки цій особливості, екошкіра приємна і тепла на дотик.

               

ЕКОКОЖА ПЕРФОРОВАНА
Оббивний матеріал, що імітує натуральну шкіру, володіє «дихаючими» властивостями. Перфорація підсилює якість вентиляції і терморегуляції матеріалу.