0
У вашому кошику немає товарів
(044) 390-69-43

Небезпечний технологічний прогрес

   З розвитком технологій змінюється все. З’являються нові компанії, нові професії, які тісно зв'язані з інформаційними технологіями, життя без яких ми вже й навіть не уявляємо.

   А ви помічали скільки часу на добу ви проводите в сидячому стані?

   За американськими дослідженнями, середньостатистичний житель мегаполісу проводить близько 8 годин на день в стані неактивності, і це, не включаючи 8-ми годинний сон! Така статистика не дуже приваблива, а її наслідки так і зовсім згубні. Згубні, в першу чергу, для нашого здоров'я.

   Одним з популярних захворювань, з яким стикаються комп'ютерні трудоголіки, можна назвати Тунельний синдром зап'ястного каналу. Власне кажучи, Тунельний синдром може торкнутися будь-якого суглобу, так як це здавлення нервів і судинних пучків в певних анатомічних місцях.

   Які ж професії найбільше схильні до такого роду захворювань?

  • Дизайнери
  • Програмісти
  • Колишні спортсмени
  • Керівники
  • Бухгалтери

   І це не весь перелік фахівців, яким близька ця проблема.

   Симптоматика Тунельного синдрому проявляється, зазвичай, слабкістю кисті, онімінням кінцівок, поколюванням, набряком, болем, обмеженням рухливості. І радимо не запускати процес і вчасно звертатися до лікаря-невропатолога.

   Хворобу простіше запобігти, ніж лікувати.

   Профілактика по розвитку Тунельного синдрому включає:

  • періодичний відпочинок рук і зап'ястя;
  • зарядку вранці, контрастний душ для зміцнення імунітету організму;
  • своєчасне звернення до терапевта, в разі прояві симптоматики;
  • правильно підібране робоче місце;
  • зміст рук в теплі в холодну пору сезону.

   Якщо ж скоротити кількість годин за робочим місцем не вдається, то слід уважно придивитися до свого робочого місця і облаштувати його відповідно до правил ергономіки робочого простору. Вони говорять наступне, що ергономічне крісло - це основоположна Вашого бездоганного стану тіла. Посудіть самі. Одні тільки регульовані по висоті підлокітники знімають м'язову напругу з області передпліч і зап'ястя, не кажучи вже про регулюваннях інших елементів крісла. Важливе місце займає і регульований по висоті стіл.

   Саме такий ергономічний тандем дозволяє уникнути розвиток Тунельного синдрому і проводити робочий час з релаксом і в бадьорому стані душі і тіла.

   Придивіться до продукції компанії KULIK SYSTEM. Це найкраще ергономічне рішення на ринку України, яке оцінили провідні фахівці в області вертебрологи і ортопедії. Фахівці компанії роблять все, щоб кожен міг користуватися комфортними меблями і берегти своє здоров'я. З продукцією KULIK SYSTEM вам підвладні будь-які вершини! Кожен день ви будете бадьорі і в чудовому настрої. Ваше самопочуття в надійних руках, тому ви легко зможете зосередитися на роботі і успішно досягати поставлених цілей.