0
У вашому кошику немає товарів
(044) 390-69-43

Немає ручок — немає проблем: знайомимося з новим меблевим трендом

Мікеланджело Буонарроті стверджував, що секрет його скульптур — в тому, щоб відсікати все зайве. Минуло 5 століть, а цей принцип все ще актуальний. У тому числі і в дизайні інтер'єрів. Але де межа між візуальним мінімалізмом і функціональної бідністю? І її не переступити? Відповіддю на ці та багато інших питань стала мода на корпусні меблі без ручок. Технологія, покладена в її основу, носить назву TIP-ON.

Як обійтися без ручок?

Ні, мова не про хитрощі на кшталт потайних упорів і вирізів в фасаді. Просто злегка натисніть на дверцята або ящик — і вони відкриваються. Ще раз — і вони знову закриті. Виходить, функціональність меблів без ручок на висоті, а мінімалізм досяг свого апогею: відсікати вже просто нічого. А ось переваг у такого рішення — максимум:

  • Зручність. Щоб відкрити звичайний ящик або дверцята, потрібно тягнутися до ручки. А механічна система відкривання TIP-ON безвідмовно працює, в якому б місці фасаду ви не натиснули. Завдяки синхронізатором, доступному як опція, вона сумісна навіть з довгими ящиками.
  • Надійність. Виступаючі елементи ні-ні та й відламуються, а хромоване покриття стирається. Від таких проблем вбереже відсутність фурнітури, а точніше, її внутрішнє розташування. Навіть якщо відкрити меблі без ручки не легким дотиком до дверцят, а силою потягнувши її на себе, така система не постраждає.
  • Універсальність. Ящики без ручок асоціюються з мінімалізмом в дизайні, але прикрасять будь-який інтер'єр, що тяжіє до поміркованості та технологічності. Наприклад, хай-тек, лофт, фьюжн або виконаний в дусі скандинавського стилю. Екстравагантність таких меблів може стати в нагоді навіть епатажному поп-арту.

Які переваги саме цієї технології руху?

Компанія BLUM першої розробила дверцята і ящики без ручок, але слідом за нею цю концепцію реалізовували не раз, кожен з конкурентів по-своєму. Розробляючи свою меблі, ми залишилися вірні родоначальнику цієї минималистичной фурнітури. І справа не тільки в легендарному австрійському якості:

  • Різноманітність кріплень і розмірів. Врізне і на тримачі, з синхронізатором і без, з коротким і довгим шипом — ця система замикання ніколи не обмежує політ дизайнерської думки. Навпаки, вона підштовхує до експериментів.
  • Велика кількість кольорів. Ідеальні корпусні мебліa> — та, в якій враховані всі нюанси. У тому числі гармонійне поєднання кольорів її внутрішнього простору і фурнітури.
  • Простота регулювання. Щоб змінити зазор між фасадом і торцями, не потрібно спеціалізованого інструменту. Досить просто провернути шип пальцями.
  • Надійна фіксація. В основі такої системи — магніт. Його сила підібрана таким чином, щоб, з одного боку, надійно утримувати ящики і дверці, а з іншого — не пошкодити меблі та фурнітуру, якщо хтось надумає відкрити її неправильно.

На закінчення

Щоб бути в тренді, сучасній людині деколи доводиться від багато чого відмовлятися: від глютену і хутряного одягу, поліетиленових пакетів і швидких автомобілів. І майже завжди це на шкоду комфорту і звичкам. Меблі без ручки — рідкісний виняток. Адже, позбувшись від зовнішньої фурнітури, ви отримуєте ще більше функціональності, надійності і привабливості.

Фото офісних меблів без ручок

Фото двери с механизмом TIP-ON