0
У вашому кошику немає товарів
(044) 390-69-43

Як вибрати комп'ютерне крісло, а з ним і здоров'я?

Це більше, ніж просто покупка меблів. Правильно вибрати комп'ютерне крісло - значить забезпечити собі повноцінний відпочинок і ефективну працю. Помилитеся - і проблеми гарантовані. Щоб уникнути знайомства з ними, купіть відповідне крісло для довгої роботи за комп'ютером.

Основні різновиди

Ніяких мудрованих класифікацій. Такі меблі ділиться на групи по цілком зрозумілих критеріях:

 • Дорослі та дитячі комп'ютерні крісла;
 • Жіночі та чоловічі;
 • Геймерські і офісні.

Окремо йтиметься про найважливіше аспекті - про вплив на організм. І знову 2 види:

 • Звичайні комп'ютерні крісла. Розроблено дизайнерами лише з однією метою - добре виглядати. Творців таких стільців закони ергономіки не хвилюють.
 • Ортопедические компьютерные кресла. Максимум комфорта и минимум вреда от сидячего образа жизни — вот, что они обеспечивают своему владельцу. Что, разумеется, не мешает им быть весьма стильными.

Ідеальне крісло для роботи за комп'ютером: особливості конструкції

Якщо воно хоч чимось вас не влаштовує, проходите мимо. Вибираєте комп'ютерне крісло для будинку або роботи - в обох випадках такі меблі повинна відповідати вашим анатомічним особливостям. Підголівник, спинка, сидіння і підлокітники - все це повинно піддаватися регулюванню: починаючи з висоти і закінчуючи кутом нахилу.

Ви ж і самі розумієте, що одним лише дизайнерам не під силу створювати такі моделі комп'ютерних крісел. Їх навички тільки доповнюють досвід ортопедів, вертебрологів і експертів по ергономіці. Так що в першу чергу з'ясуйте, хто автор конструкції.

Вимоги до підголовника, спинці і сидіння

Цьому тріо відведена головна роль - підтримувати хребет і таз. Рецепт успіху передбачає 2 компонента:

 • Анатомічно коректні вигини. Форми підголівника та спинки повинні повторювати контури тіла. Тільки так можна ефективно знизити навантаження на шийний, грудний і поперековий відділи хребта. І заодно забезпечити повноцінну роботу легенів, а також достатнє насичення мозку і інших органів киснем.
 • Продумані поглиблення в сидінні. Одне покликане «заховати» куприк від надмірного навантаження. Друге - забезпечити тазу правильне положення і запобігти проблеми з кровообігом в цій області. Третє служить для вентиляції делікатних ділянок тіла.

Однак продумані форми - лише півсправи. Вони повинні ще і надовго зберегтися. Так що економити на наповнювачі при виборі крісла для роботи за комп'ютером категорично заборонено. Кращий вибір - суцільнолитий пористий каучук, матеріал родом з авто- і авіабудування.

Стильна і довговічна оббивка: оптимальні варіанти

Думаючи, яке крісло для комп'ютера вибрати, обов'язково приділіть увагу і цьому аспекту. Практичну, елегантну і довговічну оббивку можна знайти в будь-якому ціновому сегменті:

 • Азур. Доступний матеріал нового типу, що пропонує різноманітність кольорів. Завдяки натуральній основі, що включає бавовна, дарує справжній затишок як вдома, так і в офісі.
 • Екокожа. Високотехнологічний аналог натуральної. Еластична, м'яка, приємна на дотик. Відмінно пропускає повітря, але при цьому надійно затримує водяна пара. Доступна і в перфорованому виконанні.
 • Антара. Ще одна тканина нового покоління. Чи не боїться ні зносу, ні забруднень. Секрет - в просочених тефлоном інноваційних волокнах з антистатичними властивостями.
 • Натуральна шкіра. Шикарний матеріал, що не потребує уявлення. Особливо підкреслити статус допоможуть крокодиляча, пітоновая і страусина. Втім, і шкіру великої рогатої худоби завжди можна прикрасити імітацією екзотики.

Хрестовина, колеса, підлокітники: другорядні, але важливі компоненти

Зі своїм основним завданням - бути міцним - цілком впорається і пластикову основу. Однак дерево і метал все ж міцніше і солідніше. Ще одне питання, яке часто ігнорують бажаючі купити комп'ютерне крісло, - «Як вибрати колеса?». Їм належить бути міцними, але при цьому не завдавати шкоди підлозі. В ідеалі - металевими з гумовим покриттям.

Підлокітники повинні регулюватися по висоті. Це головна вимога. Адже, якщо лікті і зап'ястя чи не лежать на одному рівні з клавіатурою, тунельний синдром - лише справа часу. А його, як і будь-яку недугу, краще попередити, ніж лікувати.

Так, питання один: «Як правильно вибрати комп'ютерне крісло?». А відповідей - цілий перелік. Вивчіть їх все - і здасте цей важливий іспит на відмінно.