0
У вашому кошику немає товарів
(044) 390-69-43

Обираємо подарунок керівнику на Новий Рік: як поєднати приємне з корисним

   Порадувати керівника чимось дійсно потрібним і в той же час ефектним не так вже й легко. Зазвичай, у такої людини вже є все, до чого він прагнув. Крім того, підлеглі знають його лише з однієї сторони.

   Навіть, якщо відомо, що він завзятий мисливець, шанувальник елітної кави або пристрасний колекціонер, завдання не особливо спрощується. Навряд чи ви розбираєтеся в його хобі. А що, якщо він лише нещодавно очолив колектив і поки що залишається людиною-загадкою? Так, що ж подарувати керівникові на Новий рік - це ще те питання.

Даруйте комфорт, підкреслюючи статус 

   Простий шлях є найвірнішим. Забезпечте шефу ще більш комфортні умови праці. Кращого способу зробити це, ніж ергономічні крісла для керівників, ще не придумали. Адже, це не просто предмет інтер'єру, а статусна річ, здатна підкреслити характер власника.

   Кабінет керівника - одна з головних складових іміджу компанії. Тут приймають партнерів, вирішують важливі питання, укладають важливі контракти. І якщо «правитель» задовольняється стільцем замість трону, значить, негаразд щось у вашому «королівстві». Негайно виправляйте.

Що потрібно врахувати при виборі крісла?

   Вирішуючи, що подарувати керівникові на Новий рік-2019, в першу чергу зверніть увагу на експлуатаційні характеристики. Саме комфорт повинен бути на чільному місці. Чим ширше функціональність крісла, тим менше шкоди від сидячого способу життя.

   Переконайтеся, що матеріал обивки якісний і довговічний. Все інше - від форми до елементів декору - залежить від інтер'єру і, зрозуміло,- самого майбутнього власника. Не обов'язкова сувора класика, навіть сміливі рішення можуть виявитися вдалими. Головне - дотримуватися гармонії.

   Ми згодні, що можна подарувати керівництву на Новий рік і якусь універсальну модель. Але якщо вже стоїть завдання підкреслити характер, вибирайте для представників сильної статі чоловічі варіанти, а для прекрасного - жіночі. Хоча ніхто не забороняє жінкам сидіти на масивних чорних кріслах, а чоловікам - на елегантних світлих.

   До того ж, є чимало способів додати індивідуальності:

  • гравірування (вишивка корпоративної символіки на підголівнику і спинці);
  • кристали Swarovski;
  • дизайнерський шов;
  • незвичайні кольорові рішення;
  • обивка, що імітує шкіру екзотичних тварин (крокодила, страуса, пітона).

А якщо у нього вже є крісло?

   Не біда. Існує й інші ергономічні офісні меблі. Облаштуйте кабінет не просто зі смаком, а ефективно організуйте робочий простір. Тумба, комод або цілий стелаж для документів, шафа, журнальний столик - все це можна підібрати в єдиному стилі. 

   Ефективному лідеру (адже ваш бос саме такий?) завжди є чим зайнятися. Від його рішень багато чого залежить. Оснащувати офіс меблями - не його рівень. Проте, це відмінний подарунок, щоб висловити шефу свою повагу.