0
У вашому кошику немає товарів
(044) 390-69-43

Ергономіка потрібна, ергономіка важлива чи порятунок для тих, хто працює сидячи

Чи замислювалися ви, скільки часу може людина без шкоди для організму сидіти? Найімовірніше, так.

    Сидячий спосіб життя - одна з головних причин багатьох захворювань, включаючи проблеми з серцем, зайвою вагою, мігренню, проблеми із зором, порушенням опорно-рухової системи викривлення постави і депресіею.

Ергономічне крісло - рятування для тих, хто працює сидячи. Справжнім порятунком при сидячій роботі стануть якісні ергономічні крісла. І це зовсім не примха, чи дань моді. Адже вчені і медики сходяться в єдиній думці, що робоче місце повинно бути максимально зручним, комфортним і індивідуально-підібраним. До того ж, хвороба легше і економніше попередити. Фахівці компанії KULIK SYSTEM вирішили це питання раз і назавжди, розробивши унікальні інтелектуальні крісла.

Головна концепцій крісел KULIK SYSTEM - запатентована фірмова ергономіка, точно повторює анатомічні контури Вашого тіла. Ви назавжди забудете про втому і дискомфорт, як результат - прилив життєвих сил, енергії і збільшення працездатності.

Симбіоз 5-зональної системи підтримки хребта і адаптивного інноваційного механізму MultiSynchro з безліччю індивідуальних налаштувань створюють переворот у відчутті абсолютного комфорту. Тепер - це не ілюзія, а досяжна реальність.

Для повноцінного здорового комфорту фахівці в сфері ергономіки рекомендують використовувати комплексне рішення по оснащенню робочого простору і зон відпочинку. Ідеальним рішенням в цьому питанні є ергономічні дивани з поперекової підтримкою і антибактеріальним покриттям, ергономічні крісла і регульовані по висоті столи.

KULIK SYSTEM - розумна ергономічні меблі для дому та офісу!

Батькам на замітку

Формування правильної постави починається з самого дитинства і триває все життя. Саме в шкільному віці, коли у дітей спостерігається стрімке зростання кісткової і м'язової маси, найчастіше вони набувають викривлення хребта. Це пов'язано з відсутністю правильно сконструйованого крісла з урахуванням анатомічних особливостей дитячого організму.

Дитячі крісла KULIK SYSTEM - це справжня знахідка для дбайливих батьків. Вони сприяють формуванню правильної постави, застерігають від розвитку сколіозу, збільшують концентрацію уваги школяра та покращують уяву.