0
У вашому кошику немає товарів
(044) 390-69-43

Двоколірні дивани для офісу: забудьте про монотонності | Статті компанії KULIK SYSTEM

Він працює відразу на дві ставки. По-перше, забезпечує комфорт співробітникам або відвідувачам. По-друге, формує ваш імідж. Адже не тільки людини, офіс теж зустрічають по одягу - по інтер'єру. Буде він одягнений в елегантний класичний піджак або в новомодний яскравий світшоти, залежить саме від дивана. У будь-якому випадку шкіряна або тканинна двоколірна оббивка - виграшний варіант.

Вибір кольору оббивки і наукові основи дизайну

Навіть під настільки творчий питання вчені вже давно підвели наукову базу. Перша відома спроба впорядкувати кольору числиться за Ісааком Ньютоном, розкласти сонячне світло на спектр. А ось швейцарець Йоганнес Іттен запропонував схему, яку до сих пір активно застосовують художники, архітектори і дизайнери. Ім'я їй - колірний круг.

Спектр кольорів
У центрі - 3 кольори першого порядку: синій, жовтий і червоний. Навколо ще 3, але вже другого порядку, отримані в результаті їх змішання: помаранчевий, фіолетовий і зелений. І, нарешті, в колі присутні 6 кольорів третього порядку - результати схрещування першого і другого. Разом 12.

Кольорознавство передбачає прості та чіткі принципи поєднання. Дуже добре підходять один одному протилежні за спектром відтінки. Їх ще називають додатковими. Непогано уживаються між собою і розташовані по сусідству. Можна також скомбінувати кольору, що утворюють в цьому колі рівносторонній трикутник, як, наприклад, червоний, жовтий і синій.

Залежність колірних рішень від стилю

Отже, ви зрозуміли, що двоколірні моделі офісних диванів - саме те, що потрібно. Якщо в офісі ремонт і приміщення поки не знайшло свій остаточний вигляд, ви абсолютно вільні у виборі. Якщо не всі, то багато ще можна змінити. Але, коли поселяються меблі в уже готовий інтер'єр, доводиться з ним рахуватися. Розглянемо основні варіанти:

  • Хай тек. Найпопулярніший офісний стиль нульових, не особливо здав позиції і до кінця десятих, тяжіє до металевих елементів. Тому дивану підійдуть поєднання чорного, білого і сірого.
  • Класика. Білий, бежевий, чорний і коричневий - перевірені роками варіанти для вічно актуального стилю.
  • Лофт. Межує з класикою, він тим не менше допускає сміливі експерименти. Тому яскраві кольори можете використовувати не тільки в якості акцентів, але і як основні.

Психологія кольору

Двоколірна офісні меблі внесе значний вклад в загальну палітру інтер'єру. Ви ж в курсі, що сприйняття кольору набагато глибше банального «подобається / не подобається»? Кожен відтінок по-своєму впливає на наш мозок:

  • Білий. Візуально розширює простір і робить приміщення світліше. Налаштовує на позитивні думки.
  • Чорний. Найбільш солідне рішення. Втім, не переборщіть з ним. Якщо в приміщенні і без того темно, чорний лише додасть похмурості.
  • Коричневий. Як і попередні два варіанти, відмінно вписується в класичний стиль. І в світлій, і в темній варіаціях символізує стриманість.
  • Зелений і синій. Не тільки радують око, але і заспокоюють нервову систему. Створюють затишну атмосферу.
  • Жовтий і помаранчевий. Позитивно впливають на емоційний стан. Однак ефект не релаксуючий, а, навпаки, стимулює.
  • Червоний. Варіант для найсміливіших інтер'єрів. Втім, у великих кількостях може дратувати, тому віддайте перевагу його відтінкам. Або ж використовуйте в якості акценту.

Але ви ж не обмежитеся одним кольором. Вдалий дует забарвить настрій в особливі тони.

Як вибрати кольори дивана duo-color?

Неважливо, націлені ви на спокійні гармонічні сполучення або на яскраві контрасти, - в обох випадках підійдуть двоколірні моделі диванів. Адже цікавих комбінацій сотні. Встановлюйте власні правила. Зрештою, ви краще знаєте свою компанію і свій колектив, а тому поєднуйте те, що подобається вам. Але, природно, в межах розумного.

Вибираючи двоколірний варіант оббивки, танцювати потрібно від підлоги і стелі. Щоб танець вийшов елегантно класичним, вибирайте відтінки, схожі на вже використані в інтер'єрі. Не бійтеся, що меблі зіллється зі стінами. Так ви візуально розширите простір. Якщо ж в офісі панує неформальна атмосфера - експериментуйте з контрастними рішеннями.

Підхоплюйте нову тенденцію: якщо стильний диван, то двоколірний. Гамма кольорів - ще один ефективний спосіб додати натхнення в роботу. Адже не місце, а обстановка прикрашає людину. Так нехай фарб буде більше!