0
У вашому кошику немає товарів
(044) 390-69-43

Хвороби офісних співробітників і профілактика

   «Тобі пощастило, ти не такий як всі, ти працюєш в офісі ..» Все не так безхмарно, як могло б здатися на перший погляд. Ви замислювалися скільки часу проводите за комп'ютером в сидячому, малорухливому стані? Статистика доволі сумна – 8-9 годин, в не завжди зручному чи правильному положенні тіла. Чи не пора задуматися про це! Наслідки - буде складно виправити.

 Дайте собі відповідь на кілька питань:

   У Вас штучне освітлення за робочим столом?

   У Вас не ергономічне робоче місце?

   Офіс «open space»?

   Нервова і стресова робота?

   Неправильне або нерегулярне харчування, депресія, недосипання?

   Згода на одне з тверджень - вже є фактором ризику до появи проблем зі здоров'ям.

   Кількість звернень до лікарів з тих, чи інших, симптомів різко зросла у офісних співробітників, що дозволило позначити це як «офісний синдром».

    Офісний синдром - складний комплекс симптомів, що включає в себе порушення, які проявляються в різних органах і системах, та розвивається у офісних службовців у зв'язку з впливом на них шкідливих факторів навколишнього робочого середовища. За даними багатьох досліджень, близько 35% офісних співробітників страждають тією або іншою формою так званого «офісного синдрому».

   KULIK SYSTEM зібрали для вас список можливих «офісних хвороб» і їх профілактики:

·         Синдром «сухого ока». Чи відчуваєте печіння, сухість в очах або очі повні піску? Основною причиною є перевтома очі. 

   Профілактика: часте моргання, вправи для очей, що сприяють розслабити зоровий нерв і поліпшити зір.

·         Болі в спині і суглобах. Як правило, виникають через незручне крісла і неправильного положення в ньому.

   Профілактика: відпочинок на робочому місці, зміна виконуваних завдань і зручне, регульоване під ваш зріст і вагу офісне, крісло. А також, ранкові вправи для зміцнення організму в цілому.

·         Окремим пунктом відзначимо «тунельний синдром». На даний момент, це захворювання - проблема 35% «офісних працівників». Проблема полягає в тому, що навіть сама звичайна поза за комп'ютером, використовуючи мишку та клавіатуру, може бути небезпечна для здоров'я. Проблема криється у відсутності вільного простору на робочому місці, «провисанні» кисті руки над поверхнею столу, відсутністю опори для ліктів.

   Профілактика: використання ергономічних меблів, а саме регульованого по висоті стола і офісного крісла, з регульованими по висоті підлокітниками.

·         Малорухомість. Ми так захоплюємося роботою, що забуваємо, коли в останній раз вставали і розминалися. Звідси і проблеми з венами, суглобами, ожиріння.

   Профілактика: тут все просто - багато ходити пішки, бажано в парках, робити ранкову зарядку, стежити за раціоном харчування, не обідати в офісі, не сидіти в позі «нога на ногу», відвідувати масажний кабінет, відмовитися від машини на вихідних.

   Стежити за здоров'ям легко з KULIK SYSTEM. Дотримуйтесь профілактичних порад, і будьте здорові!