0
У вашому кошику немає товарів
(044) 390-69-43

ЗДОРОВІ ДІТИ - ЩАСЛИВІ БАТЬКИ

Подбати про правильну поставу Вашої дитини з раннього дитинства.

   У процесі навчання в школі рухова активність істотно знижується, велика кількість часу дитина проводить сидячи. Чи знаєте Ви, що вже в початкових класах діти проводять в сидячому положенні в середньому 10 годин щодня?

Сьогодні, в епоху розвитку суспільства знань, і в школі, і у вільний час діти і підлітки все частіше займаються і грають в закритих приміщеннях. Як результат, головні болі, неправильна постава і інші неприємні наслідки, які очікують їх в майбутньому.

На жаль, навіть базові правила забезпечення оптимального положення тіла дитини в процесі навчання і розваг часом просто ігноруються. У той час, як продумана ергономіка в офісах вже давно стала повсякденністю.

Якщо запитати у дітей, скільки часу вони витрачають на підготовку домашніх завдань, вони майже завжди дадуть відповідь: «Занадто багато». Якщо вірити статистиці, кожна дитина витрачає на домашню роботу в середньому 7800 годин, причому цей час постійно збільшується. Згідно з нещодавно проведеним дослідженням, 35-40% всіх дітей у віці від 4 до 15 років мають неправильну поставу, 27% страждають від хронічного напруження м'язів, болю в спині, головних болів або порушень кровообігу в ногах. Найбільш часта причина цього - неправильне сидяче положення, обумовлене непродуманим дизайном меблів. У рішенні проблеми допомагає ергономіка - наука про організацію робочого простору. Важко переоцінити важливість застосування цих ідей при виробництві меблів для дітей.

Однак для того, щоб діти і підлітки росли здоровими, необхідні сприятливі умови. Фахівці компанії KULIK SYSTEM пройшли довгий шлях, прагнучи створити такі умови: працюючи разом з експертами з ергономіки, експертами-ортопедами, батьками і дітьми, вдалося розробити ергономічні дитячі крісла, які поступово зростають разом з Вашою дитиною. C кріслами KULIK SYSTEM дитині буде зручно і приємно вчитися, займатися своїми улюбленими справами. Сидіти комфортно і анатомічно правильно без шкоди для здоров'я.

Дитячі крісла KULIK SYSTEM - справжня знахідка для дбайливих батьків. Конструкція крісла точно повторює анатомічні контури тіла дитини, сприяє формуванню правильної постави і попереджає розвиток сколіозу. Крім цього, вони здатні збільшити концентрацію уваги школяра, поліпшити розумовий процес і підвищити відсоток засвоєння інформації. Це забезпечує унікальна запатентована ергономічна система, яка контролює п'ять основних зон організму, рівномірно розподіляє навантаження на хребет. В результаті дитина відчуває себе комфортно, навіть якщо дуже довго засидівся за виконанням завдань, творчістю або грою на комп'ютері.

KULIK SYSTEM - розумні ергономічні крісла для Вашого чада!