0
У вашому кошику немає товарів
(044) 390-69-43

Новинка в світі офісних ергономічних крісел – CROCO від KULIK SYSTEM

  Компанія KULIK SYSTEM, не перестає дивувати розкішшю дизайну і прагненням до досконалості, презентує ексклюзивне ергономічне крісло CROCO, колекції RAPTOR.

Нова модель CROCO - це втілення шляхетності та вишуканості. На його створення, провідних дизайнерів KULIK SYSTEM, надихнув первозданний світ диких джунглів. Ласкаво просимо в долину Амазонії - туди де починається історія CROCO. Тут потрібна твердість характеру непохитність і харизма.

Ви скажете, що це далеко. Так, але відчуття дикої природи тепер зовсім поруч. Вони притаманні особистості з яскравою індивідуальністю, сміливою хваткою і цілеспрямованої експресивністю. Тим, хто знайшов своє місце в кам'яних джунглях мегаполісу.
З офісним ергономічним кріслом CROCO. Ви займете гідне місце, з якого можна управляти і випромінювати силу характеру. Готуйтеся до нових завоювань і зустрічі з екзотичною культурою комфорту.

Ексклюзивна обробка з перфорованої натуральної шкіри в поєднанні з шкірою крокодила дозволить на собі відчути неймовірну силу і величезну могутність лідера.

М'який блиск шкіри рептилії досягається шляхом її полірування на шліфувальних кругах з бурштину. Кожен шов виконаний вручну і є справжнім витвором мистецтва. Висока якість обробки лише підсилює передчуття перемоги.

Розташувавшись в кріслі CROCO, Ви поринете в світ комфорту і релаксу, відчуєте турботу запатентованої фірмової ергономіки KULIK SYSTEM і відчуєте прилив життєвих сил і енергії.

Новинка від компанії KULIK SYSTEM стане візитною карткою свого володаря і невід'ємним атрибутом його досягнень!