0
У вашому кошику немає товарів
(044) 390-69-43

ОСТЕОХОНДРОЗ - «ОСОБИСТА» ХВОРОБА ОФІСУ

   У 1900-му році у всьому світі було менше 300 тисяч офісних працівників, а офісом (конторою) в ті часи були всього лише письмовий стіл і стілець. Технологічні процеси, управління колоніями, розвиток торгівлі зажадали сотні і сотні тисяч офісних співробітників, і до середини ХХ століття остаточно сформувалася світова «офісна культура». Тоді ж наштампували дешеві крісла, які стали обов'язковим атрибутом офісу. До цього дозволити собі крісло могли лише 5% населення Землі!

Сучасний офіс великої компанії - це десятки, сотні менеджерів, які 8-10 годин проводять за столом, у комп'ютерів, просувають бренди, шукають клієнтів і партнерів, приносять компанії прибуток, рухаються по кар'єрних сходах і ... В якийсь самий невідповідний момент для керівництва і для себе йдуть на лікарняний, знижуючи загальну рентабельність офісу. На прийомі у лікаря звучить стандартний діалог:
- На що скаржитесь?
- Спина болить, доктор ...
- Давно це почалося?
- Пару років назад, але не звернув увагу. А тепер немає сил терпіти ...

Так, на жаль, остеохондроз - одна з найпідступніших хвороб, яка розвивається практично непомітно. Саме тому ми маємо загрозливу цифру: 70% населення страждають захворюваннями суглобів, 80% - мають діагноз «остеохондроз».
Перш за все остеохондроз хребта розвивається внаслідок гіподинамії - малорухливий спосіб життя і тривалого сидіння. Поза «сидячи» отже є шоком для хребта і організму, але сидячя біля комп'ютера людина - це головна прикмета нашого часу.

Для того, щоб змінити ситуацію і знизити професійні ризики, були навіть створені ергономіка і коворкінг, написані багатотомні праці з оптимізації роботи і робочого місця, але проблема не вирішиться доти, поки ми самі не навчимося правильно сидіти і берегти хребет і суглоби.

Навчитися правильно сидіти можна тільки в «правильному» кріслі, конструкція якого дозволяє правильно розподіляти функціональні навантаження на м'язи і зняти напругу з усіх відділів хребта. Виконати таке завдання під силу тільки кріслам від ТМ KULIK SYSTEM, які володіють запатентованою системою ергономіки і професійними рекомендаціями профільних лікарів.
Розуміє цінність кожного співробітника, керівник офісу повинен надати співробітникові саме таке крісло, як гарантію продуктивної роботи і рентабельності.

Впевнені, якщо в опис вакансії буде додано рядок «Вам потрібно працювати в сучасному офісі, оснащеному зручними меблями і індивідуальним кріслом від KULIK SYSTEM», в такий офіс прийдуть КРАЩІ!