0
У вашому кошику немає товарів
(044) 390-69-43

Атлант, якого потрібно підтримати

Наш хребет повинен виконувати шість функцій:

  • підтримувати голову і надавати жорсткість скелету;
  • підтримувати тіло у вертикальному положенні;
  • захищати спинний мозок, в якому проходять нерви, що з'єднують головний мозок з іншими частинами тіла;
  • служити місцем прикріплення м'язів і ребер;
  • амортизувати поштовхи і удари;
  • дозволяти тілу різноманітні рухи.

І виконують ці функції 32-34 маленькі кістки - хребці, між якими розташовані фасеточні суглоби, схожі за будовою на колінні або ліктьові. П'ять відділів утворюють хребетний стовп S-подібної форми, що забезпечує хребту додаткову функцію, що амортизує.
Наймобільніший відділ хребта - шийний, що складається з семи хребців, які відповідають за рухи шиї і повороти голови. Два верхніх шийних хребця (найважливіше функціональне «кріплення») мають свою анатомію, відмінну від інших.
Перший хребець отримав назву по імені міфологічного титана, який несе на плечах небесне склепіння і оберігає все суще. Хребетний Атлант підтримує звід черепа і оберігає наш центральний відділ нервової системи - мозок.

І хоча атлант не має тіла хребця, як інші, через нього проходять хребетні артерії, які беруть участь в кровопостачанні стовбура мозку, мозочка, а також потиличних часток великих півкуль. При найменшій нестабільності в шийному відділі хребта, освіті гриж, здавлюють хребетні артерії, при больових спазмах хребетної артерії в результаті роздратування пошкоджених шийних дисків, з'являється недостатність кровопостачання зазначених відділів головного мозку. Це проявляється головним болем, запамороченням, "мушками" перед очима, хиткість ходи, зрідка порушенням мови. Даний стан отримало назву вертебро - базиллярной недостатності.

На жаль, такий діагноз сьогодні отримує практично кожен офісний працівник, який проводить за статистикою 5000 - 7000 годин на рік (1414 днів або 3,9 років - за життя). І ця цифра зростає постійно, так як статистика додає до числа "працюють у комп'ютера" студентів і дітей.

Шийний відділ хребта при певному куті нахилу шиї вперед піддається певним навантаженням:

нейтральний - 4,5-5,4 кг
15 градусів - 12,25 кг
30 градусів - 18,14 кг
45 градусів - 22,22 кг
60 градусів - 27,21 кг
90 градусів - неможливо виміряти.
Ми сидимо, згинаючи шию до екрану комп'ютера, під кутом 60-90 градусів. А тепер уявіть собі яку жахливу навантаження відчуває атлант і весь хребетний стовп!

Допомогти Атланту може правильна постава, яку формує і підтримує ергономічне крісло з індивідуальними механізмами адаптації та налаштувань всіх систем. Чи не окремо взятий регульований підголівник або автономне регулювання кута нахилу, або висоти. Тільки СИСТЕМА, яка відповідає за підтримку всіх відділів хребта і кровопостачання кінцівок.
І така система ергономіки існує! Вона представлена ​​в кожному кріслі від ТМ KULIK SYSTEM і для дітей, і для дорослих. Розрахована з математичною точністю відповідно до законів сучасної біомеханіки, ця інтелектуальна система покращує рівень нашого життя, повертаючи хребту його природне положення, знімаючи статичні навантаження і контролюючи поставу.

Наш хребет наділений особливою міцністю і довго «мовчить», накопичуючи кілограми і кути навантажень. Але чекати, поки він подасть сигнал втоми лікарі не рекомендують, тому що це буде сигналом хвороби. Попередити біль, не дати розвинутися хворобі хребта і є покликанням єдиної в світі запатентованої KULIK SYSTEM ergonomics.